+421948320780

SK  EN

UKÁŽKY NAŠEJ PRÁCE

Prehliadka a oprava lanovky.

Na lanovke v Dolnej Lomnej bola vykonaná montáž pružného elementu spojky, ďalej ustavenie motora voči prevodovke pohonu. Peknú jazdu !!!

október 2021

 

  

 

 

 

Oprava motora ventilátora vzduchotechniky a jeho vystuženie.

V spoločnosti nášho partnera sme vykonali opravu ventilátora vzduchotechniky kúrenia a jeho vystuženie. So zákazníkom sme sa dohodli na ďalších diagnostických meraniach.

október 2021

 

 

 

 

Preventivní prohlídka lisu Fagor 800

U zákazníka jsme provedli preventivní prohlídku lisu Fagor 800, provedli jsme kontrolu hydraulického agregátu odvíječky a kontrolu zpětného filtru. Vyčistili jsme mazací agregát, také jsme zkontrolovali spojku čerpadla...

október 2021

 

 

 

Preventívna prehliadka obrábacieho stroja NL2500Y

Pri preventívnej prehliadke obrábacieho stroja NL2500Y sme zistili silne znečistenú nádrž hydrauliky a přimazání. Vykonali sme vyčistenie a v prípade objavenia mäkkých kalov zo systému nasadíme čistiace jednotku Europafilter, ktorá dočistí systém a olej.

september 2021

Prevoz obrábacieho stroja do domovskej dielne

Pre nášho klienta, vyrábajúceho tesniace prvky, opravujeme obrábacie stroj. Zložitosť opravy vyžaduje jeho náročný prevoz do domovskej dielne.

september 2021

 

 

Montáž nožových trysiek

U klienta bola vykonaná montáž nožových trysiek na Packaging. Pred montážou bol prietok vzduchu 15,92 m3 / h, a rýchlosť 3,2 m / s na navŕtané trubičke. Po inštalácii nového noža bol prietok 9,86 m3 / h a rýchlosť prúdenia vzduchu 1,6 m / s. Úspora vzduch je 38%.

september 2021

 

 

 

Preventívna prehliadka lisu Schuler

V prevádzke u partnera sme vykonali preventívnu prehliadku lisu Schuler. Boli zistené chybné hydraulické akumulátory a nedostatočné tlaky u niekoľkých kusov. Na zariadeniach boli vykonané výmeny a doplnenie tlaku dusíkom na správnu hodnotu.

september 2021

 

 

 

Technická prehliadka strojných nožníc

U klienta sme vykonali technickú prehliadku strojných nožníc, zamerali sme sa aj na nastavenie nožov stredných nožníc.

september 2021

 

 

 

 

Dodávka a inštalácia centrálneho mazania dvoch dopravníkov nožníc Metso Lindemann

Dodávka a inštalácia centrálneho mazania dvoch dopravníkov nožníc Metso Lindemann. U zákazníka bola vykonaná dôkladná obhliadka celého dopravníka pre upresnenie presné technológie montáže a zvolenie najvhodnejšie metódy prichytenie mazacích staníc.

september 2021

 

 

 

 

 

Ukážka šikovnosti našich kolegov. Nový manipulačný vozík pre jednotku Europafilter

Vyrobili sme špeciálny vozík pre ľahkú manipuláciu s filtračnými jednotkami Europafilter. Filtračné jednotky Europafilter sú určené aj pre priemysel 4.0. Ponúka diaľkové sledovanie filtrácia pomocou veličín teploty, tlaku, prietoku na mobile. Vyhľadávame, predikuje, produktívne a proaktívne opravujeme, a hlavne šetríme Vaše peniaze!

august 2021

 

 

 

 

 

Kontrola stavu akumulátorov

U zákazníka sme vykonali kontrolu stavu akumulátorov odvíjačky. U 2 kusov bol zistený havarijný stav (príčinou bol prasknuté membrány), a u ďalších nutné doplniť dusíkom.

august 2021

 

 

 

 

 

Výmena poškodených guličkových skrutiek

Fotopostrehy zo zaujímavých zákaziek u našich klientov. Výmena poškodených guľôčkových skrutiek osí X a Z na obrábacom stroji. Staré skrutky a ložiská boli dosť poškodené

júl 2021

 

Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

+421 940 654 148

logofooter

Kontakty

Osadná 2
Bratislava
831 03
+421948320780
obchod@esossk.sk

O spoločnosti

IČO: 51 643 766
Certifikáty
Kontakty