+421948320780

SK  EN

IZOLÁCIA SUPERFOIL

Tepelná viacvrstvová reflexná izolácia.
SuperFOIL vďaka reflexii odráža 95% tepla a chladu.
Šetríme Vám energiu a teda peniaze.

Univerzálna tepelno-reflexná izolácia. Najmodernejší a najúčinnejší izolačný produkt, to je SuperFOIL.

SuperFOIL poskytuje vysoko účinnú tepelnú izoláciu, prepúšťa vlhkosť z domu a zároveň pôsobí ako sálavá bariéra. Paropriepustná izolácia pomáha predchádzať tvorbe plesní a vlhkosti tým, že zabraňuje vzniku kondenzácie pary a tepelných mostov v konštrukcii budovy.

Izolácia SuperFOIL je vyrobená modernou technológiou. Dve vonkajšie reflexné vrstvy sú zosilnené fólie potiahnuté high-tech nanotechnológiou Duplex, vďaka týmto vrstvám sa materiál stáva trikrát výkonnejší a pevnejší ako bežná parozábrana.

Vnútorné vrstvy tvoria hliníkové fólie spolu s vysoko výkonnou termoizolačnou výplňou. Na rozdiel od tradičných typov izolácií funguje SuperFOIL na všetkých troch typoch prenosu tepla, tj vedenie, prúdenie a sálanie, čo vám dáva najlepšiu účinnosť izolácie bez nutnosti použitia ďalších vrstiev.

Vlastnosti a výhody:

  • Účinná tepelná izolácia
  • Hydroizolácia
  • Znížené náklady na energiu
  • Funkčnosť všetkých typov prúdenia tepla
  • Efektívne reflexie

Použitie izolácie SuperFOIL v priemysle:

  • Izolácia rozvodov TÚV, ÚK
  • Akumulačné nádrže,
  • Vzduchotechnika
  • Rekuperácia
  • Bazény, sauny, vírivky

Izolácia SuperFOIL je technológiou nového tisícročia, ktorá poskytuje vysoko účinnú tepelnú izoláciu a zároveň hydroizoláciu. Pritom fungujú všetky tri typy prenosu tepla, tj kondukcia (vedenie), konvekcia (prúdenie), radiácia (žiarenie). Vďaka reflexii sa odráža 95% tepla a chladu späť. To prispieva k zníženiu tepelných strát cez strechy, múry a podlahy.

Viacvrstvová reflexná izolácia je tvorená z niekoľkých vrstiev izotermickej ALU fólie, vysoko výkonnej termoizolačnej výplne a dve vonkajšie zosilnené reflexné fólie. Výsledkom spojenia týchto vrstiev je tenká, ľahká, flexibilná izolácia, ktorá sa ľahko a rýchlo inštaluje. „SuperFOIL“ prináša tak vysokú efektivitu a flexibilitu nielen pri inštalácii, ale aj manipulácii a logistike. Je vyrobená zo 40% recyklovaného materiálu a po svojej životnosti +50 rokov je znova recyklovateľná.

SuperFOIL vám ušetrí miesto, čas a peniaze na váš projekt.

Maximalizujte výkon Minimalizujte náklady

Izolácia SuperFOIL poskytne vynikajúci výkon pri zlomku hrúbky! Voľbou našich produktov sa pripájate k tým, ktorí už teraz vedú cestu k budúcnosti izolácií. Naše produkty poskytujú high-tech, moderné riešenie bežných problémov, ako sú tepelné mosty.

Každý by súhlasil, že jedným z najväčších výdavkov každého stavebného projektu je strata času. Nikto nechce míňať viac peňazí, než je potrebné. Naše produkty sa jednoducho a rýchlo inštalujú.

S našou vysoko výkonnou a kvalitnou radou fóliových izolácií môžete ušetriť peniaze, ale napriek tomu získate vysoko kvalitný produkt. Môžete sa tešiť z toho, že náš rad izolácií prešiel prísnym testovaním a je certifikovaný na splnenie národných a európskych stavebných predpisov.

Vysoko účinná tepelná izolácia

Znížené náklady na energiu

Efektívna reflexia

Funkčnosť všetkých typov prúdenia tepla

Dokumenty k SuperFOIL

Technické informácie

Stiahnite si informácie o SuperFOIL
Superfoil

Technické informácie

Stiahnite si informácie o SuperFOIL

SuperFOIL

Technické informácie

Stiahnite si informácie o SuperFOIL

MÁTE ZÁJEM? CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE?

KONTAKTUJTE NÁS JEŠTĚ DNES!

Napište nám

Invalid Email

Odesláním zprávy skrze kontaktní formulář souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

+421 940 654 148

logofooter

Kontakty

Osadná 2
Bratislava
831 03
+421948320780
obchod@esossk.sk

O spoločnosti

IČO: 51 643 766
Certifikáty
Kontakty