+421948320780

SK  EN

O SPOLOČNOSTI

ESOS Ostrava s.r.o.

Spoločnosť ESOS Ostrava s.r.o. vznikla v roku 1995 a ako spoločnosť s ručením obmedzeným bola zapísaná v roku 2000. Od samého začiatku sa sústredila na zabezpečovanie bezporuchového chodu strojov a zariadení v širokej škále odborov.
Vďaka rastúcemu záujmu o naše služby máme od začiatku roka 2018 zastúpenie aj na Slovensku. Tešíme na spoluprácu so slovenskými firmami.

Z činnosti firmy ESOS tiež vychádza základna filozofia:
totálna spoľahlivosť strojov a zariadení.

Vo svojich začiatkoch sa spoločnosť zaoberala predajom sortimentu ložísk, olejov, gufier, klinových remeňov, náradie pre motnáž a demontáž ložísk a pod. Vývojom a postupným prehodnocovaním potrieb zákazníkov prešla firma na komplexné riešenie potrieb v oblasti bezporuchového chodu strojov a zariadení. V praxi to znamená, že sa zaoberá:

  • vyhodnocovaním problémového a zhavarovaného sortimentu,
  • vytvára metodiky montáže a demontáže,
  • vyhodnocuje prácu mechanikov so sortimentom a na základe výsledkov a hodnoccení
  • potom odporúča a navrhuje zmeny a úpravy.
bgonas2
bgonas3

OD ROKU 1997

v rámci zvýšenia komplexnosti služieb, spoločnosť využíva technické diagnostiky a od roku 1998 má vytvorenú vlastnú skupinu technickej diagnostiky. Táto metóda ako neoddeliteľná a dôležitá súčasť modernej údržby prináša úsporu v oblasti náhradných dielov, predĺženie periódy pravidelných odstávok a eliminuje straty z výroby, čo vedie, okrem iného, aj k vyššej konkurencieschopnosti firiem. Od roku 2016 sa spoločnosť začala zameriavať aj na audity údržby, keď cieľom je pomôcť koncovým zákazníkom znížiť poruchovosť, prestoje, zvýšiť produktivitu a efektivitu pracovníkov a správne nastaviť preventívne prehliadky.

Základním mottem společnosti ESOS SK je
"EFEKTÍVNA STAROSTLIVOST' O VAŠE STROJE"

logofooter

Kontakty

Osadná 2
Bratislava
831 03
+421948320780
obchod@esossk.sk

O spoločnosti

IČO: 51 643 766
Certifikáty
Kontakty