+421948320780

SK  EN

SmartCheck od spoločnosti Schaeffler je kompaktný, inovatívny, modulárny online merací systém pre nepretržité monitorovanie strojných a procesných parametrov na decentralizovanom základe. Používam ich na zostavách, kde bolo také sledovanie skôr príliš nákladné.

 

Merací systém SmartCheck od spoločnosti Schaeffler používame na včasnú detekciu poškodenia valivých ložísk, nevyvážeností a nesúosostí na:

  • Elektrické a prevodové motory
  • Vákuové a kvapalinové čerpadlá
  • Ventilátory a ventilátory
  • Prevodovky a kompresory
  • Vretená a obrábacie stroje
smart check
schaeffler
fag smartcheck

Sledovanie stavu strojov a zariadení nám uľahčuje optimalizáciu výroby a slúži ako prostriedok na predchádzanie neplánovaným prestojom s vysokými následnými nákladmi.

Zariadenie FAG SmartCheck Starter Kit je skvelý spôsob, ako môžeme začať s monitorovaním stavu. Inteligentný online merací systém je vhodný najmä pre užívateľov, ktorí integrujú a vizualizujú senzorovú technológiu s pridanou hodnotou do miestnej IT infraštruktúry.

• Systém používame pre výrobcov zariadení, systémové integrátory, servisné tímy a operátorov strojov
• Kompaktný balík riešení so všetkými potrebnými doplnkami pre začiatok používame v oblasti monitorovania stavu na základe vibrácií
• Poskytuje nám informácie požadované pre nadradené úrovne dátovej pyramídy pre projekty súvisiace s Priemyslom 4.0
• Na uvedenie do prevádzky nepotrebujeme žiadne odborné znalosti založené na vibráciách
• Dostaneme tiež prístup ku globálnej sieti Schaeffler špecialistov na monitorovanie stavu, od úvodnej konzultácie až po písomné odporúčania obsahujúce odporúčané opatrenia

Väčšia spoľahlivosť

Vďaka SmartCheck stav vašich strojov nepretržite monitorujeme. Všetko máme pod kontrolou! Po celú dobu.

Väčšia ziskovosť

So zariadením SmartCheck profitujete z maximálneho využitia stroja s minimálnymi nákladmi na životný cyklus.

Väčšia flexibilita

SmartCheck je možné ľahko preniesť a rozšíriť na viac systémov bez zmeny technológie.

Väčšia transparentnosť

So SmartCheck profitujete z transparentného zobrazenia a analýzy stavu vašich strojov

Systém sledovania stavu strojov SmartCheckk

Zariadenie je podporované online meracím systémom, ktorý je možné sledovať z desktopu, tabletu a mobilných zariadení. Monitoring v reálnom čase združuje informačné vstupy, ktoré sa majú merať s klasickými parametrami procesu a procesnými parametrami založenými na vibráciách.

Monitorovanie pomocou FAG SmartCheck je možné vykonávať v troch fázach.

  • V prvej fáze sú decentralizovane sledované jednotlivé stroje.
  • Pokiaľ užívateľ zvolí druhý stupeň, zariadenie je inteligentne integrované do riadiacej jednotky stroja.
  • V tretej fáze je služba poskytovaná z jedného zdroja externým poskytovateľom služby. To môže zahŕňať vzdialený prístup cez internetové pripojenie, rovnako ako poradenstvo a ďalšie služby.

Tento unikátny merací mozog spoľahlivo av ranej fáze detekuje možné poškodenie stroja a pomáha tak predísť neplánovaným odstávkam a vylúčiť nákladné následné škody. Technológia SmartCheck už ponúka početné možnosti, v ktorej sa predtým dúfalo v monitorovaní strojov zajtrajška.

SmartCheck predstavuje cenný príspevok k optimalizácii procesov ak zníženiu nákladov životného cyklu a celkových nákladov

Nový nástroj je preto navrhnutý tak, aby poskytoval najlepšie riešenie tohto problému: prevenciu.

FAG SmartCheck ukazuje, že monitorovanie vibrácií nemusí byť zložité ani drahé. Technológia FAG SmartCheck sa ako flexibilné riešenie ľahko prispôsobí požiadavkám užívateľov a spoľahlivo plní aj zložité požiadavky. Táto technológia ponúka výkonové funkcie drahých systémov, ale má kompaktný dizajn, ľahko sa inštaluje a ľahko sa používa.

Systém je možné kedykoľvek modulárne rozšíriť. Tam, kde sa požiadavky zmenia, je možné kedykoľvek vykonať aj dodatočné vybavenie.

fag smartcheck

smartcheck

Predkonfigurované a individuálne prispôsobiteľné!

Systém je možné nielen individuálne prispôsobiť, ale je možné ho tiež rozšíriť pomocou senzorov. Pre monitorovanie sú k dispozícii preddefinované predvoľby parametrov. Integrovaná databáza ložísk je prístupná pri použití prednastavených parametrov. Predvoľby je možné s pomocou asistentov ľahko prispôsobiť konkrétnym úlohám monitorovania.

Pokiaľ o to zákazník požiada, skupina Schaeffler pridá predvoľby parametrov špecifické pre užívateľa a sprístupní ich užívateľovi.

000BA463_16_9-schaeffler-products-smartcheck-flexible-expansion-options_rwd_800

Flexibilné možnosti rozšírenia na mieru!

Využite našu kompletnú službu pre všetky potreby diagnostiky vášho stroja. Ponúkame kompletný servis: konzultácie, uvedenie do prevádzky, vzdialený servis, školenia, riešenie valivých ložísk a mnoho ďalšieho.

industry 4.0 ESOS

Prepojené s Priemyslom 4.0 prostredníctvom Condition Monitoring

Inteligentné snímače a valivé ložiská je možné použiť na zaznamenanie dôležitých kľúčových hodnôt pre stroj alebo systém a ich odovzdanie riadiacemu systému. Nezávislé monitorovanie stroja umožňuje automatizovať sekvencie a včas detekovať odchýlky od cieľovej situácie.

Vďaka sledovaniu stavu profitujete z priebežného sledovania stavu vašich strojov a systémov. Ako prevádzkovateľ neustále dostávate informácie o tom, či váš systém beží optimálne.

Technické informácie

Stiahnite si informácie o zariadení SmartCheck

Manuál  zariadenia SmartCheck

Stiahnite si manuál k diagnostickému zariadeniu Optime
K dispozícii v angličtine a nemčine

fag smartcheck

Sme oficiálnymi partnermi spoločnosti Schaeffler

Stali sme sa oficiálnymi partnermi spoločnosti Schaeffler. Tešíme sa na spoluprácu s vašou firmou.

Schaeffler 2022 ESOS

Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

+421 940 654 148

logofooter

Kontakty

Osadná 2
Bratislava
831 03
+421948320780
obchod@esossk.sk

O spoločnosti

IČO: 51 643 766
Certifikáty
Kontakty