+421948320780

SK  EN

LASER-EQUILIGN2

Presné ustavenie rotujúcich súčastí strojov (hriadeľov, spojok...) je nevyhnutné pre nákladovo efektívnu výrobu v každom odvetví. Znižuje spotrebu energie, zvyšuje dostupnosť stroja a predlžuje jeho životnosť.

LASER-EQUILIGN2, nová generácia laserových vyrovnávacích systémov pre horizontálne aplikácie, sa vyznačuje maximálnou presnosťou, extrémnou účinnosťou a pohodlným ovládaním.

Jednolaserová technológia umožňuje presné meranie v každej situácii. LASER-EQUILIGN2 je možné rýchlo a ľahko nainštalovať. Vreckový tablet zjednodušuje ovládanie tým, že používateľa vykoná procesom zarovnania krok za krokom.

 

Laser Equilign2

Spoľahlivosť strojov – nevyhnutné pre nákladovo efektívnu výrobu.
Milióny spotrebičov po celom svete sú prepojené prostredníctvom hriadeľov,
v každom odvetví a na každý účel, a to vrátane motorov, čerpadiel, ventilátorov
a prevodoviek s valčekovými ložiskami.

Presné ustavenie optimalizuje výkon stroja, znižuje náklady na údržbu, znižuje opotrebenie, predlžuje životnosť vašich strojov a znižuje vaše náklady na energiu.

Skúsenosti ukazujú, že bez ohľadu na to, akú veľkú starostlivosť venujete, je ustanovenie zriedkakedy dokonalé. Dôsledky aj malých odchýlok môžu byť značné, vrátane nežiaducich vibrácií, stúpajúcej teploty spojok, ložísk, mazania, motorov a ďalších súčastí a vyššej spotreby energie. Zvýšené opotrebenie môže viesť k defektom a poruchám stroja.

Laser Equilign2

Väčšia spoľahlivosť s LASER-EQUILIGN2

V mnohých prípadoch je ustavenie rotujúcich súčastí stroja jednoducho ignorované. To je rozhodne najhoršie zo všetkých možných riešení.
Ustavenie nie je otázkou prečo, ale ako.

Najčastejšie príčiny porúch:

60%
Nevyváženosť a chyby nastavenia

20%
Poškodenie valčekových ložísk

20%
Iné

Najmodernejšia laserová technológia umožňuje presné meranie a ľahko sa používa.

Laser Equilign2

Laser Equilign2 laserový zameriavací systém

Rastúce požiadavky na výkon strojov, nákladovú efektivitu a rýchlosť vyžadujú riešenia, ktoré ponúkajú pridanú hodnotu. LASER-EQUILIGN2, nová generácia laserových zameriavacích systémov od spoločnosti Schaeffler, je cenená nielen pre svoju vysokú presnosť a hospodárnosť, ale aj pre svoju extrémnu užívateľskú prívetivosť. Nový vreckový tablet ponúka používateľom viac pohodlia ako kedykoľvek predtým.

Systematický prístup k presnému a pohodlnému ustaveniu

LASER-EQUILIGN2 je systém zložený z rôznych komponentov, ktoré sú vzájomne dokonale zladené. Umožňuje presné ustanovenie a vedie používateľa procesom krok za krokom.

Presnosť maximalizuje výkon stroja

Prevaha technológie jedného lasera/senzora integrovanej v LASER-EQUILIGN2 bola preukázaná v reálnej praxi. Technológia umožňuje merania, ktoré sú extrémne presné, pretože laserový lúč meria s dvojnásobným uhlovým rozlíšením vďaka strešnému hranolu v reflektore. To je obzvlášť výhodné v aplikáciách s krátkymi hriadeľmi, kde sú laser a senzor v tesnej blízkosti pri sebe.

Laser Equilign2

Aktívny režim hodín so štyrmi meracími bodmi

Čím viac nameraných dát sa zhromaždí pri väčšom uhle natočenia, tým presnejšie budú výsledky. Preto LASER-EQUILIGN2 meria v štyroch bodoch. To umožňuje optimálne ustavenie hriadeľa a udržuje výkon stroja na požadovanej úrovni.

 

Laser Equilign2

Presné vyrovnanie pomocou LASER-EQUILIGN2 má zásadný vplyv na vašu nákladovú efektivitu.

Aj mierne zníženie spotreby energie vašimi strojmi môže mať znateľný vplyv na vaše ročné náklady na energiu

Laser Equilign2

 

Pohodlie vďaka ľahkému ovládaniu.

Vďaka veľkému, užívateľsky prívetivému, vreckovému tabletu sa LASER-EQUILIGN2 veľmi pohodlne ovláda. To je v často drsnom prostredí továrenskej haly neoceniteľná výhoda. Osempalcová obrazovka zobrazuje všetky funkcie v prehľadnom usporiadaní. Ľahko zrozumiteľné ikony umožňujú intuitívne ovládanie bez nutnosti rozsiahleho školenia.

Vždy optimálny výsledok

Tablet vykoná užívateľa procesom zarovnania krok za krokom a poskytne im jasné pokyny, čo robiť, kedy a ako. To zvyšuje istotu a výrazne zlepšuje kvalitu zarovnania. Živý pohyb poskytuje ďalšiu orientáciu. Táto inovatívna funkcia monitoruje korekcie zamerania v reálnom čase na základe princípu semaforu: červená znamená „mimo toleranciu“, žltá znamená „v prijateľnom rozsahu“ a zelená znamená „v optimálnom rozsahu“.

Vďaka pripojeniu Bluetooth a prevádzke na batérie nevyžaduje LASER-EQUILIGN2 žiadne obťažujúce káble, takže je veľmi pohodlný pri každodennom používaní. To isté platí pre funkciu RFID, ktorá zaisťuje automatickú identifikáciu strojov a tiež výmenu dát v miestnom prostredí.

Snímek obrazovky 2022-10-31 v 9.50.34

Znižuje spotrebu energie vašich strojov

 

Znižuje opotrebenie ložísk a tesnení, čo znižuje náklady na náhradné diely

 

Zvyšuje dostupnosť stroja
Predlžuje životnosť vašich strojov

 

Technické informace

Stáhněte si informace o zařízení Laser Equilign2

Schaeffler Equilign2

Manuál  zařízení Laser Equilign2

Stáhněte si manuál k diagnostickému zařízení Laser Equilign2

Laser Equilign2

Jsme oficiálními partnery společnosti Schaeffler

Stali jsme se oficiálními partnery společnosti Schaeffler. Těšíme se na spolupráci s vaší firmou.

Schaeffler 2022 ESOS

MÁTE ZÁJEM? CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE?

KONTAKTUJTE NÁS JEŠTĚ DNES!

Napište nám

Invalid Email

Odesláním zprávy skrze kontaktní formulář souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

+421 940 654 148

logofooter

Kontakty

Osadná 2
Bratislava
831 03
+421948320780
obchod@esossk.sk

O spoločnosti

IČO: 51 643 766
Certifikáty
Kontakty