+421948320780

SK  EN

PROLINK CMS

Systém ProLink monitoruje stav strojov a zariadení pomocou merania vibrácií.

Všestranný, modulárny a ľahko prepojiteľný.

Systém monitorovania stavu ProLink ponúka:

  • Šablóny na monitorovanie valivých ložísk, motorov, prevodoviek, ventilátorov a čerpadiel, ktoré vám uľahčujú ďalšiu konfiguráciu. Stačí vám informácie o geometrii stroja, ako je inštalovaný typ ložiska alebo počet lopatiek ventilátora.
  • Učiaci režim umožňuje individuálne nastavenie prahových hodnôt alarmu za účelom optimalizácie monitorovania
  • V budúcnosti budú mať zákazníci možnosť voliteľne používať ConditionAnalyzer prostredníctvom integrovaného cloudového rozhrania.

Prolink se optimálne hodí pre monitorovanie strojov v komplexných systémoch:

prolink

Papierenský priemysel

prolink

Hutnický priemysel

prolink

Elektrárenský priemysel

Detaily produktu Prolink CMS

Funkcie

  • Jednoduchá počiatočná prevádzka vďaka automatickej konfigurácii monitorovania pre štandardné jednotky, ako sú motory, ventilátory a čerpadlá
  • Konfigurácia, zobrazenie trendov a počiatočné analýzy prebiehajú priamo na zariadení pomocou integrovaného webového servera a štandardného webového prehliadača
  • Veľké množstvo možností pre integráciu do vašej infraštruktúry pomocou digitálnych rozhraní (napr. ÜPCIUA) a modulárneho modulu fieldbus. To umožňuje najvyššiu možnú úroveň transparentnosti poskytovaním všetkých nameraných informácií o stave strojov, napr. pre vlastnú vizualizáciu závodu zákazníka, systém plánovania údržby a zaistenie kvality.

Moduly a funkcie

  • Vibračný modul so záznamom údajov o rýchlosti:
  • Prídavné moduly: ProLink je možné individuálne rozšíriť o ďalšie meracie moduly pre rad rôznych aplikácií (vo fáze plánovania)
  • Pripojenie Field bus: Vo fáze plánovania: Profinet a C-Link IE Field
  • Cloudová komunikácia: Ethernet, OPC UA, MQTT, webové služby

Ďalšie informácie o systéme nájdete na stránkach spoločnosti Schaeffler

 

 

 

 

prolink cms

Jednoduchá a univerzálna integrácia

Systém monitorovania stavu ProLink ponúka všestranné možnosti pre jednoduchú integráciu do vašej infraštruktúry pre distribúciu nameraných dát a je možné ho flexibilne používať vďaka modulárnemu a škálovateľnému dizajnu.

Viac transparentnosti

Systém monitorovania stavu ProLink poskytuje všetky informácie potrebné pre vizualizáciu stavu vašich strojov a zaisťuje vysokú úroveň transparentnosti.

Optimalizovaná dostupnosť stroja

Vďaka vysokej kvalite signálu umožňuje systém monitorovania stavu ProLink prediktívnu údržbu a optimálnu dostupnosť stroja

Jednoduché použitie

Systém monitorovania stavu ProLink zjednodušuje používanie digitálnych služieb a riešení Priemyslu 4.0

schaeffler17022020sld

Príklad aplikácie PROLINK

Schaeffler ponúka štandardizovanú hardvérovú a softvérovú infraštruktúru – od komponentov vybavených senzormi až po digitálne služby.

Jednou súčasťou je systém sledovania stavu ProLink. Ponúka dokonalé nastavenie v kombinácii s ConditionAnalyzer - automatickým systémom diagnostiky vibrácií.

Senzory Schaeffler zaznamenávajú vibrácie na stroji, zatiaľ čo systém monitorovania stavu ProLink analyzuje celkový stav vibrácií a tiež vibrácie špecifické pre jednotlivé komponenty, napr. v ložiskách, prevodoch atď.

Všetky parametre a alarmové stavy je možné prenášať do dispečingu a riadiaceho systému stroja pomocou OPC UA
Alarmový stav je možné taktiež súčasne prenášať do systému plánovania údržby prostredníctvom OPC UA. Odtiaľ je možné začať príslušné opatrenia údržby. Dá sa tak spoľahlivo predísť vysokým nákladom na odstávku.

Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

+421 940 654 148

logofooter

Kontakty

Osadná 2
Bratislava
831 03
+421948320780
obchod@esossk.sk

O spoločnosti

IČO: 51 643 766
Certifikáty
Kontakty